Aktualności Osoby Starsze

TYDZIEŃ DOBREGO HUMORU

18 listopada 2018

Jesień za pasem, temperatura idzie w dół, a w DDP tydzień pod hasłem dobrego humoru. Jak zapewnić sobie dobry nastrój w pochmurne dni? Szukaliśmy wspólnie, różnych metod i sposobów i oto niektóre z nich: wypij pyszną kawę, włącz ulubioną muzykę, odwiedź bliską znajomą, pooglądaj wesołą komedię, kup los na loterii, idź do fryzjera, kosmetyczki, kup sobie kwiaty, zjedz pyszne ciasto, umów się na szachy lub inne gry stolikowe itp.

Seniorom w minionym tygodniu niewątpliwie poprawiły humor wspólne zajęcia kulinarne z klasą wojskową Powiatowego Zespołu Numer 2 SOMSiT w Oświęcimiu. Młodzież ochoczo zabrała się do wspólnego wykonywania faszerowanych papryczek oraz różnego rodzaju zdrowych smoothe. Było pysznie i kolorowo, a wzajemne uśmiechy i miłe słowa pozytywnie wpłynęły na każdego Uczestnika warsztatów. Dziękujemy jeszcze raz za mile spędzony czas.

Warsztaty z młodzieżą zostały zorganizowane w ramach projektu „Zwiększenie dostępności i jakości oferty pomocy dla osób starszych poprzez rozwój działań oraz adaptację i dostosowanie infrastruktury Dziennego Domu Pomocy w Oświęcimiu”. Projekt dofinansowany jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego 2014-2020.